• Головна
  • NFT кіт в образі Зеленського допомагає збирати фінанси на ЗСУ
Новини компаній
15:35, 26 квітня 2023 р.

NFT кіт в образі Зеленського допомагає збирати фінанси на ЗСУ

Новини компаній

Проект UNITED24 об'єднує мільйони людей з однією спільною метою – перемога у війні над агресором та допомога постраждалим людям. Цей проект створив кілька ініціатив, одна з яких – Incrypted: крипто-медіа, що активно працює у сфері NFT. Однією з ініціатив цього ресурсу є створення унікальних NFT-котів, які сьогодні стоять на варті нашої країни.

Детальніше про колекцію котів

Фахівці у сфері NFT створили колекцію котів UACatsDivision. Це 10 тисяч унікальних зображень котів, кожне із яких нагадує та уособлює героїв України. Всі коти унікальні, як і інші об'єкти у NFT. Відповідно, кожне таке зображення є цінним і дозволяє збирати хороші донати на підтримку Збройних Сил України.

Так, вже продано понад 3 тисячі таких котів, що становить понад 30 відсотків усієї колекції. Сума зборів за цей час – понад 11 мільйонів гривень, що дає змогу закуповувати дороге обладнання, включаючи морські дрони. Ініціатива висвітлюєтьсяновинами криптовалют, які периодичнорозповсюджують інформацію про неї.

Унікальність головного кота

У колекції є кіт за порядковим номером 1. Це зображення сміливого, суворого кота з бойовим поглядом та у чорному світшоті, на якому зображено герб України. Кіт уособлює Президента України – Володимира Олександровича Зеленського. Унікальність лоту полягає не лише в цьому уособленні, а й у тому, що NFT кіт продається разом із роздрукованою копією, яку підписано особисто Президентом.

Придбати цей лот може будь-хто. Це унікальний лот у всіх розуміннях. Він може стати вашим, якщо у вас є можливість і бажання підтримати ініціативу та стати власником NFT кота, кожна частка якого асоціюється з одним із найвпливовіших політиків сучасності.

Ви можете переглянути відео підписання лота за посиланням 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...