![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:06, 12 травня 2023 р.
Протягом доби на Звягельщині сталося 2 пожежі: горів сухостій
![фото - ДСНС у Житомирській області фото - ДСНС у Житомирській області](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - ДСНС у Житомирській області
Протягом минулої доби 11 травня на Звягельщині сталося 2 пожежі, пов'язані із загорянням сухої трави. Протягом цих загорянь вогонь пройшов територію площею 2 гектари.
Про це поінформували у Головному управлінні ДСНС у Житомирській області.
Так, у селі Гульськ, що у Стриївській територіальній громаді Звягельського району, загорівся сухостій, який залишився з минулого року. Загоряння сталося та ділянці неподалік залізниці. Як зазначають рятувальники, у цей час зберігалася небезпека поширення полум'я на лісосмугу, яка була неподалік. Протягом години вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу та запобігти розповсюдженню вогню. Як попередньо встановлено, причина загоряння - необережне поводження з вогнем.
Того ж дня у селі Сусли тієї ж Стриївської територіальної громади загорівся сухостій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...