В Україні стартував онлайн-аукціон з продажу авто

Український проект eTachki.ua за підтримки фонду TAVentures впроваджує сервіс продажу автомобілів на онлайн-аукціоні.

Автори проекту заявляють, що альтернатива існуючим способам продажу дозволяє власникам авто швидко оцінити його стан і отримати ринкову ціну (по якій його можна моментально продати) в результаті онлайн-аукціону між сотнями потенційних покупців - партнерів сервісу eTachki з усієї України.

Проект має онлайн складову і майданчики огляду: після візиту на сайт і попередньої оцінки вартості, власник авто запрошується на огляд автомобіля в представництво eTachki в будь-якому обласному центрі України. За допомогою фахівців компанії, автомобіль перетворюється в цифровий лот з докладним описом, за який змагаються сотні партнерів та дилерів компанії на закритому онлайн аукціоні тривалістю 30 хвилин.

eTachki - e-commerce проект з продажу і покупці старих авто національного масштабу, підтриманий венчурним фондом TA Ventures. Компанія була створена 26 травня 2014 Олегом Скрипниченко і Сергієм Орловим, які до цього були керуючими співвласниками проекту modnaKasta. За цей час проект eTachki трансформувався з авто -викупа в c2b сервіс онлайн-аукціону з майданчиками огляду авто у всіх регіонах України - це 30 відділень в 23 містах України. Вже проведено понад 5 млн. оцінок вартості авто на сайті і 40 000 оцінок авто в відділеннях.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі